Kaip sukurti „Gyvenimo viziją“

HomoDeus/ 1 rugpjūčio, 2020/ Pasąmonės Galia

Asmenybės augimui man visada norisi išbandyti vis kažkokį naują ar neįprastą metodą. Šiame straipsnyje pasidalinsiu vienu iš jų.

Kad pasinaudočiau „Traukos dėsniu“ sukūriau savo „Gyvenimo viziją“ iš paveikslėlių kurie atitinka mano troškimus ir svajones.

Toks paveikslas stipriai stimuliuoju pasąmonę. Tai man leidžia iš tikrųjų pamatyti ko aš trokštu ir kokio gyvenimo būdo noriu, o ne tik įsivaizduoti mintyse.

Kaip susikurti „Gyvenimo vizijos“ paveikslą

Gyvenimo vizijos kūrimas yra lengvas ir smagus procesas. Man jis suteikė azarto, kai ieškojau koks būtų mano svajonių namas ir kaip atrodytų mano gyvenimas jame.

Kažkokių apibrėžtų taisyklių nėra šiam procesui, tiesiog leiskite savo vaizduotei atsiskleisti ir sudėkite jums svarbius vaizdus, citatas ir frazes, kurios motyvuotų.

Pirmiausia apsibrėžkite savo tikslus ir galutinę viziją. Jei to dar nepadarėte dabar puikus laikas, tai atlikti!

Aš savo „Gyvenimo viziją“ apibrėžiau taip:

Aš tiksliai žinau, kokio gyvenimo būdo noriu
Aš žinau, kaip atrodys mano trokštamas kūnas
Aš apibrėžiau savo svajonių santykius su antrąja puse
Aš žinau, kaip atrodys mano svajonių namas
Aš žinau kokio noriu svajonių automobilio

Dabar galime keliauti į Google ir susirasti vaizdų atitinkančių gyvenimo viziją. Taip pat nepamirškite susirasti keletą prasmingų citatų. Man didžiausią įtaką daro Warren Buffett išsakyti žodžiai.

Kai radote savo norimų vaizdų, juos sudėkite į vieną paveisklą. Aš savo gyvenimo viziją nustačiau kompiuterio darbalaukio foną, kad kaskart prisėdus prie jo matyčiau trokštamą gyvenimo būdą. Dar galite atsispausdinti savo sukurtą paveikslą ir pasikabinti gerai matomoje vietoje. Taip programusoite pasąmonę, kuri kurs planus, kaip tai įgyvendinti.

Tačiau atminkite, kad „Gyvenimo vizija“ vis keičiasi augant jūsų asmenybei. Kai pasieksiu vieną iš norimų troškimų, ji pakeisiu kitu. Tarkim įsigysiu savo svajonių namą, tada išsikelsiu tikslą skurdžioje šalyje pastatyti mokyklą ar kokią kitą prasmingą svajonę.

Pažvelgė į savo vizijos paveikslą, turite įsivaizduoti esantys jame ir patirti džiaugsmą, kurį jis suteiks.

Taigi, ar jau nusprendėte, kaip atrodys jūsų svajonių gyvenimas?

Jei ne, sukurkite „Gyvenimo vizijos“ paveikslą! Pats jo kūrimo procesas suteikia džiaugsmo bei pagyvėjimo, kokie nuostabūs potyriai laukia jūsų ateityje!