Investavimas į nekilnojamo turto paskolas

HomoDeus/ 28 spalio, 2019/ Asmeniniai Finansai

Padidinti diversifikaciją portfelyje, galime pasinaudoję Estateguru platforma, įtraukdami NT (nekilnojamo turto) paskolas. Estateguru yra Europos sutelktinio finansavimo platforma įsteigta Estijoje. Visos siūlomos paskolos padengtos nuosavybe, todėl yra saugesnės nei tarpusavio skolinimas privatiems asmenims. Vidutinis siūlomų paskolų pelningumas apie 11.89%, o trukmė 12-18 mėn.

Mano portfelio vertė šioje platformoje 408.31 eur. Minimali investavimo suma 50 eur. Sąskaitos papildymas užtrunka apie 2-3 dienas (bankiniu pavedimu).

Investuodami į nekilnojamo turto paskolas atkreipkite dėmesį i LTV (loan-to-ratio) procentinę dalį. Šis rodiklis parodo kokia yra paskolos rizika. Kuo mežesnis procentinis skaičius tuo saugesnė paskola. Vidutiniškai Estateguru LTV (loan-to-ratio) yra apie 58.21%.

Estateguru išjungtas automatinis investavimas, todėl šioje platformoje investuojama rankiniu būdu.

Žemiau esančiame vaizdo klipe Artūras Konusevičius Estateguru verslo plėtros vadovas išsamiai papasokaja apie šį investavimo instrumentą.

P.S Prekyba finansiniais instrumentais yra rizikinga ir gali būti tinkama ne visiems investuotojams. Pateikiama informacija nėra pasiūlymas, rekomendacija ar patarimas pirkti/parduoti. Rinkų analizė remiasi praeities rezultatais kurie laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami investicinius sprendimus įsitikinkite, kad supratote rizikas susijusias su prekyba finansiniais instrumentais