Norite pokyčių? Pasinaudokite „Traukos dėsniu“

HomoDeus/ 5 liepos, 2020/ Pasąmonės Galia

Traukos dėsnis vienas iš svarbiausių visatos sudedamųjų dalių, kuris veikia ir mūsų gyvenimus. Išmokime pasinaudoti jo galia ir pritraukime sekmę laimę bei turtą.

Kaip veikia „Traukos dėsnis“?

Kai pirmą kartą išgirdau apie šią įdėja, pagalvojau, kad čia kažkokia naujų laikų dvasinė nesamonė. Pati koncepcija atrodė juokinga ir rimtai į ją žvelgti negalėjau. Bet labiau įsigilinus, atradau, kad traukos dėsnis jau darė įtaką mano gyvenimui. Nuo tada tapau jo šalininku.

Napoleon Hill

„Mintys virsta magnetu, kuris traukia jūsų link reikalingus žmones ir įvykius“

Pats garsusis Albert Einstein priėjo prie išvados, kad žmogaus smegenys siunčia ir priima minčių virpesius. Kūnas – sudarytas iš mažyčių energijos virpesių, kurie uždaryti subatominėse dalelėse. Pakeisdami tos energijos dažnį, galite pritraukti į savo gyvenimą troškimus ir svajones. Smegenys sugeba sukurti norimą virpesių dažnį per mintis ir emocijas, kurios materializuojasi.

Traukos dėsnio veikimo principas: virpesiai pritrauks tuos pačius virpesius. Kuo labiau sutaps virpesių dažnis tuo stipriau veiks traukos dėsnis.

Kai aš susirūpinau savo finansais ir supratau, kad kažką darau netaip (gyvenau nuo algos iki algos) užplūdo stiprus pyktis. Mano smegenys įsimagnetino! Pradėjau domėtis investavimu ir pasyvių pajamų kurimu. Taip pradėjau traukti reikalingas žinias, kurios mane pakėlė į naują lygmenį. Internete atradau bendraminčių kurie domėjosi panašiais klausimais. Bet kai pasikalbu apie investavimą su draugais, bendradarbiais ar giminėmis visi sutartinai, sako, kad tik labai turtingi žmonės gali tuo užsiimti. Jiems jau nuo vaikystės pasąmonėje užprogramuotas „Paradigm“ (įpročių ir elgsenos modelis), kuris atmeta šią įdėja.

Bob Proctor sugalvota schema puikiai parodo kaip veikia traukos dėsnis. Žmogaus protas sudarytas iš sąmonės ir pasąmonės. Pasąmonė programuojama dar vaikystėje, Vykstant šiam programavimui sukuriamas įpročių ir elgsenos modelis. Šis modelis yra aplinkos ir genų sukurtas produktas.

Ir jei pasąmonėje suformuotas elgesio ir įpročių modelis neatitiks jūsų sąmonės sunčiamų minčių virpesių dažnio, įvyks atmetimo procesas (pavyzdyje minėtas artimos aplinkos žmonių teigimas, kad investuoti neįmanoma). Savitaiga sujungia sąmoningą mąstymą su pasąmoningu protu. Todėl tik atsikėlę ir prieš pat užmiegant kartokite savo troškimą. Kaip galėtų jis atrodyti rašiau ryto ir vakaro ritualų straipsniuose.

Kaip pasinaudoti „Traukos dėsniu“?

Pirma: mums reikia susikurti savo gyvenimo vizija, arba kitaip tariant ko mes iš tikrųjų norime!

Išsikelkite tikslus ir įvardinkite troškimus, kuriuos norite pritraukti. Mano finansiniai tikslai yra investicinio portfelio vertę per šiuos metus padidinti iki 8000 eurų, o „Nenumatytų išlaidų fondą“ iki 1800 eurų.

Tikslai turi būti aiškūs ir realistiški, nes jei jūsų protas nepatikės jais traukos dėsnis nesuveiks.

Didžiausia problema – žmonės nežino ko jie nori gyvenime, todėl ir plaukia pasroviui talžomi įvairiausių bangų. Skirkite laiko apmąstyti, kaip atrodys jūsų gyvenimo vizija. Išsikelkite adekvačius ir aiškius tikslus.

Antra: degti nenumaldomu noru ją įgyvendinti. Kai išsikėlėte tikslus, dabar reikia suprasti, kodėl jums to reikia. . Kuo didesnis troškimo jausmas tuo daugiau mąstote apie gyvenimo viziją. Ja turite būti apsėsti ir prireikus imtis visų veiksmų įdėjos įgyvendinimui.

Mintys yra materialios! Visi turtai, visos didžiosios gyvenimo pergalės prasideda vien nuo minties apie tai. Kai tik pakeičiau mastyseną, motyvavau save bei užsidegiau dideliu norų įgyvendinti savo svajones traukos dėsnis pradėjo veikti. Atsisakiau žalingų įpročių, susikuriau investicinį portfelį, pagerinau fizinę ir emocinę būseną. Nors buvo situacijų kai viską norėjau mesti ir vėl plaukti kartu su visais pasroviui. Tikėjimas, kad galiu pakeisti žmonių gyvenimus į gerąja pusę suteikia man daug džiaugsmo ir laimės.

Galite tikėti arba ne „Traukos dėsniu“. Bet aš jo galia tikiu…

Užkrėskite savo tikėjimu žmones, ir tai, kas ką tik buvo neįmanoma, taps tikrove!