ArkDrops – kas tai?

,,Ark Drops” – tai natūralių aliejų mišinys. Jo pagrindą sudaro pipirmėtė, kuri padeda įsisavinti daugiau deguonies. Skonio subalansavimui naudojama japoniška mėta ir šaltmėtė. Taipogi, šis papildas praturtintas vitaminais C ir E, bei mineralais – folio rūgštimi, kalciu ir geležimi. Kokosų aliejaus pagalba, kuris yra vienas iš ArkDrops ingridientų, galime teigiamei veikti nuotaiką, bei kūno energijos lygį. Smegenims ypač naudingos kokosų aliejuje eančios riebalų rūgštys, kurios užtikrina sklandžią jų veiklą ir koncentraciją. Kad ArkDrops įgautų malonų skonį naudojama stevija – natūralus organinis saldiklis.

Mano patirtis naudojant ArkDrops

Aš vakaro žmogus. Rytai man būna sunkūs. Mano ritualai šiek tiek nuima meguistumą ir įpūčia energijos. Anksti kavos negeriu, nes apie pietūs visai lūžtų organizmas. Vis ieškau būdų, kaip išsklaidyti tą ,,Brain Fog” būseną iš savęs.

ArkDrops naudoju virš metų. Dažniausiai prieš ryto ritualą, kai nusiprausiu, išsivalau dantis ir apsirengiu sportinę aprangą. Įsilašinu mažesnę dozę nei rekomenduojama apie 0.2 ml. Lengvas mėtinis energijos pliūpsnis iškart išbudina iš miego gniaužtų. Akyse šviesiau, norisi įkvėpti kuo gyliau. Ypač jaučiasi padidėjusi ištvermė sportuojant ant elektrinio bėgimo takelio. Po sporto visada medituoju, o ArkDrops pagalba atverti kvėpavimo takai įtakoja geresnę jos kokybę. Jaučiuosi susikoncentravęs ir nepatenku į minčių grumuliavimo spąstus.

Prieš vartodami šį papildą pasitarkite su sveikatos specialistais, kad nekiltų kažkokių komplikacijų ar šalutinio poveikio!!!

Pirmam užsakymui gaukite -10% nuolaidą, paspaudę žemiau esančioje nuorodoje!

ARK OF SWEDEN

Naujos kartos papildai!