Melatoninas – kas tai?

Padidėjęs stresas, nerimas, pamaininis darbas ir kt. veiksniai sujaukė mano miego rėžimą. Ko pasekoje nebūna energijos užsibrėžtiems tikslams pasiekti. Dažnai išgirsdavau apie melatonino maisto papildo naudą.

Kas yra melatoninas?

Melatoninas – natūraliai organizme esantis hormonas, kurį gamina epifizės liauka smegenyse. Jo pagrindinė funkcija yra reguliuoti miego ir budrumo ciklus bei su jais susijusias kūno funkcijas.

Svarbiausia melatonino funkcija yra valdyti cirkadinį ritmą. Jis prisideda prie reguliaraus miego ir budrumo ciklo, taip pat įtakoja kūno temperatūros pokyčius, kraujospūdį ir kt. Melatoninas taip pat gali turėti įtakos kitoms biologinėms funkcijoms, tokioms kaip imuninės sistemos veikla ir antioksidacinis apsaugos mechanizmas.

Paprastai melatonino lygis organizme pakyla vakare, kai prasideda tamsioji fazė, ir mažėja ryte, kai prasideda šviesos fazė. Ši ciklinė reguliacija padeda organizmui pasiruošti miegui naktį ir budrumui dieną.

Kaip padidinti miego hormonų organizme?

Išbandžiau melatoniną įvairiomis formomis nuo tablečių iki lašų. Atlikęs keletą bandymų pasirinkau Hdrops produktų liniją. Valandai prieš miegą įsilašinu keletą Counting Sheep – 10%+ CBD + CBN + Melatonino kanapių aliejaus lašų. Kai miego hormonas suveikia atsijungiu nuo visų dienos problemų, planų ir negandų. Atsikeliu ryte šviežias ir pasiruošęs įveikti visus gyvenimo iššūkius.

Homodeus tinklaraščio skaitytojams suteikiama papildoma 10% nuolaida paspaudus žemiau esantį mygtuką pirkti arba įvedus HD10 nuolaidos kodą.

Vis dėlto aš melatoniną naudoju, kai tikrai sunku natūraliais būdais užmigti pvz. knygos skaitymas, karštas dušas, išjungti visi mėlyną šviesą skleidžiantis ekranai, meditacija ar kvėpavimo pratimai. Prieš vartodami nepamirškite pasitarti su gydytojais ar vaistininkais apie šį maisto papildą. O aš galiu jums tik palinkėti saldžių sapnų