Vakaro ritualas

Šiame puslapyje galite pamatyti mano vakaro ritualą. Jį atlikdamas paruošiu save sekančiai dienai, Ši rutina sumažina įrenginių skleidžiama mėlyną šviesą, kuri stabdo melatonino išsiskyrimą organizme. Aš greičiau galiu užmigti, o jo kokybė pagerėja.

Darbotvarkė

Ramioje vakaro aplinkoje užsirašau keletą darbų, kuriuos reikės atlikti. Ryte būna produktyviausias valandos, todėl svarbiausi darbai įrašomi pirmi, o ne tokie reikšmingi atsiduria darbotvarkės gale.

Užrašų rašymas

Stengiuosi kiekvieną vakarą savo užrašuose aprašyti per dieną susikaupusias mintis, jausmus, bei pamąstymus. Labai įdomu paskaityti, kaip keitėsi mano asmenybė per ilgesnį laikotarpį.

Knygos skaitymas

Kai darbotvarkė paruošta ir užrašai papildyti, laikas skaitymui. Knygas renkuosi tokias iš kurių galiu kažko išmokti ar pažinti iškiliausių pasaulio protų mąstysenas. Tai gali būti psichologinės, finansų ar asmenybės tobulėjimo.

Laikas miegui

Skaitydamas knygą jaučiu, kai melatoninas pradeda veikti ir aš jau saldžiai miegu. Kambaryje stengiuosi išlaikyti 15-18°C laipsnių temperatūrą.

Vis dar tobulinu savo vakaro ritualą. Jei keisiu metodus ar įtrauksiu naujų, kurie man padės produktyviau pasiruošti sekančiai dienai aprašysiu juos šioje skiltyje. Nenuvertinkite miego svarbos, nes neperkrovę proto galite pritrukti energijos gyvenimo kelionėje.