Kalorijų deginimas žiemą

HomoDeus/ 7 vasario, 2023/ Sveikata

Gavosi neplanuota ilgesnė pertrauka nuo tinklaraščio veiklos. Pasigavau virusą, kuris niekaip nenorėjo iš mano kūno dingti. Tačiau blogesnis laikotarpis kažkada turi baigtis. Vėl sugrįžta jėgos ir motyvacija kūrybai.

Manau mano pirkinys apie kurį bus šis straipsnis, šiek tiek prisidėjo prie imuniteto pasilpnėjimo. Kol viskas nauja ir nepatirta, sunku turėti saiką (nusiperki naują kavos aparatą ir išgeri kokius 8 puodelius latė. Po to užmigti negali tą naktį).

Įsigijau bėgimo takelį

Panaši situacija susiklostė su mano naujuoju pirkiniu. Lengvi krosai ryte ir vakare davė per didelį krūvį kūnui, kuris neatlaikė. Tačiau naujumo pojūtis praėjo, šis sporto įrenginys integravosi į mano rytinį ritualą.

Per žiemą visada priaugu nereikalingų kilogramų. Mažesnis fizinis aktyvumas plius šventės per kurias suvartojamas cukraus kiekis ženkliai išauga – įtakoja neigiamus kūno pokyčius. Kad nereikėtų po to šiltąjį metų laikotarpį atidirbinėti už žiemos nuodėmes įsigyjau ,,N1 Runner 3.0″ bėgimo takelį už 449 eur.

Pradinė mintis buvo nusipirkti stacionarų dviratį, nes maniau, kad bėgimo takeliai žymiai brangesni. Tačiau panaršius internete, kainos beveik vienodos. Bėgant dirba didesnė raumenų grupė ir kol dar sąnariai sveiki tęsIu bėgiko karjerą.

Apie mėnesį prasibėgu rytais po 30 min. Kokybe patenkintas, kažkokių problemų nebuvo. Maksimalus greitis 14 km/h, elektroniniu būdu reguliuojama įkalnė 0-15%. Jei norisi ne tokio monotoniško bėgimo yra 15 programų. Susilanksto ir neužima daug vietos.

Ar verta įsigyti bėgimo takelį?

Jums reikia atsakytį į esminį klausymą. Ar jums patinka pats bėgimas? Ir ar tai nėra kančia? Nes kitu atveju šis ne pats pigiausias sporto įrankis po kelių mėnesių gali tapti drabužių kabykla. Man asmeniškai patiriamas fizinis krūvis bėgant yra malonumas, todėl neiškyla problemų su motyvacija.

HomoDeus filosofija

Mano tinklaraščio filosofijai didžiausias dėmesys skiriamas sveikatai (tiek fizinei, tiek psichologinei), nes be jos neturėsite energijos siekti kitose gyvenimo srityse norimų tikslų. Kokia nauda iš materialių dalykų jei jus kamuos ligos ar kitokios psichologinės problemos susijusios su nemeile sau.

Norint pagerinti sveikatą nereikia bėgti ilgus maratonus. Užtenka pradėti nuo 15-30 minučių lengvo prasiėjimo nusistačius 4-6 km/h greitį. Tačiau šį naudingą įprotį reikės atlikti kiekvieną dieną norint pamatyti rezultatus. Bėgimo takelis puikis įrankis, jei jaučiate diskomfortą sportuojant viešuose vietuose.

Universali gyvenimo taisyklė tinka tiek siekiant pagerinti sveikatą, tiek asmeniniuose finansuose – ,,Svarbiausia pradėti!!!”