Išlaisvink savo kūrybingumą. Kaip sukurti tinklaraštį

HomoDeus/ 20 vasario, 2023/ Mąstysena

Kiekvenas turime įdėjų, patarimų bei patirčių, kurias verta pasidalinti internete. Nors atrodo, kad žmonija jau išrašė straipsnius visomis įmanomomis pasaulio temomis ir nieko naujo nebegalime pasiūlyti.

Kai man kilo įdėja kurti tinklaraštį, reikėjo patarimo kaip tai įgyvendinti, nes buvau atitolęs nuo svetainų kūrimo ilgą laiką. Paskambinau vaikystės draugui, kuris galėjo man pagelbėti.

Išklausęs mano sumanymo, gavau kritikos, kad žmonės tokių nesamonių neskaitys ir tekstinis turinys atgyvena. Juk dabar informacija vartojama vaizdo įrašų pavidalu.

Nesijaudinkite ir nesistengite būti tobuli, tiesiog pradėkite!

Aš nesu fitneso treneris, psichologas ar sėkmingas verslininkas, kuris uždirba įspūdingas pinigų sumas. Bet tokiu nereikia būti norint sudominti žmones tinklaraštyje talpinamu turiniu. Aš esu paprastas viduriniosios klasės samdomas darbuotojas, tai kodėl mano sakitytojai vis sugrįžta?

Nes jie tokie patys paprasti žmonės kaip ir aš, kurie susiduria su tokiomis pačiomis gyvenimo problemomis ir galvosūkiais. Man asmeniškai būna sunku susijungti su asmeninių finansų tinklaraščių autoriais, kurie investuoja didžiules pinigų sumas kas mėnesį. Tiesiog esame skirtinguose gyvenimo lygiuose.

Mano manymu, perfekcionizmas stabdo žmones imtis veiksmų, bei kurti turinį. Kai prieš tris metus pradėjau tinklaraščio veiklą, pirmosiosiose rašliavose pasitaikydavo gramatinių klaidų, sakiniai būdavo padriki ir apskritai neturėjau žalio supratimo ką aš čia darau (kas ir dabar kartais pasitaiko). Svarbiausia būti nuoširdžiam ir atviram. Tokia komunikacija skatins žmones vis sugrįžti į tinklaraštį ir jų neatbaidys klaidos ar netobula gramatika.

Mano patarimas – koncentruotis ties procesu, o ne į tobulumą (20% pastangų nulemia 80% rezultatų). Aš sau išsikėliau tikslą rašyti penkerius metus, nors mano puslapyje lankytusi tik vienas žmogus.

Kaip susikurti savo svajonių tinklaraštį

Taigi atnaujinęs žinias ir pamatęs kaip palengvėjo internetinių puslapių kūrimas nuo mano paauglystės laikų išsirinkau Hostinger web hostingą. Tai lietuviška įmonė, kuri teikia ypač kokybiškas paslaugas. Jų siūlomais web planais naudojuosi virš trijų metų ir dar neteko susidurti su problemomis. Tinklaraštis veikia greitai ir be jokių klaidų.

Jie net turi vaizdo pamokų, kaip susikurti savo norimą internetinį puslapį.

Vos per 10 minučių galite susikurti kūrybos vietą, kur galėsite dalintis savo mintimis. Rašydami vis tobulinsite šį įgūdį, kuris suteiks jums laimės, reikšmingumo ir pilnatvės jausmą.

Palyginus mano svetainių kūrimo patirtį su dabartinėmis Hostinger galimybėmis, savo svajonių tinklaraštį galite pigiai ir kokybiškai susikurti per kelias minutes. Šią įdomią veiklą rekomenduoju išbandyti visiems mano skaitytojams. Tai gali tapti papildomomis pajamomis ar net verslu. Atskleiskite savo kūrybingumą ir pasidalinkite įdėjomis su kitais. Nebijokite kritikos, juk galima anonimiškai pradėti tinklaraštininko karjerą. Taigi laukiame naujų ir įdomių projektų!!!

Paspaudę žemiau esančią rekomendacijos nuorodą ir užsiregistravę gausite 20% nuolaidą Hostinger paslaugoms, bei prisidėsite prie HomoDeus tinklaraščio gyvavimo.