Pipirmėtės galia

HomoDeus/ 19 lapkričio, 2022/ Sveikata

Aš vakaro žmogus. Rytai man būna sunkūs. Mano ritualai šiek tiek nuima meguistumą ir įpūčia energijos. Anksti kavos negeriu, nes apie pietūs visai lūžtų organizmas. Vis ieškau būdų, kaip išsklaidyti tą ,,Brain Fog” būseną iš savęs.

Kartą naršydamas ,,Youtube Shorts” pamačiau žmonių reakcijas į ,,Ark Drops” lašus. Smalsumas paėmė viršų. Užsisakiau šio švediško preparato.

Kas čia per lašai?

,,Ark Drops” – tai natūralių aliejų mišinys. Jo pagrindą sudaro pipirmėtė, kuri padeda įsisavinti daugiau deguonies. Skonio subalansavimui naudojama japoniška mėta ir šaltmėtė. Taipogi, šis papildas praturtintas vitaminais C ir E, bei mineralais – folio rūgštimi, kalciu ir geležimi. Kokosų aliejaus pagalba, kuris yra vienas iš ArkDrops ingridientų, galime teigiamei veikti nuotaiką, bei kūno energijos lygį. Smegenims ypač naudingos kokosų aliejuje eančios riebalų rūgštys, kurios užtikrina sklandžią jų veiklą ir koncentraciją. Kad ArkDrops įgautų malonų skonį naudojama stevija – natūralus organinis saldiklis.

Gaivumos įkvėpimas

Ka gi, sumokėjęs 52.20 eur laukiau siuntinio. Po kelių dienų atidarius pašto dėžutę (jau iš tolo jautėsi mėtų kvapas) radau savo prekę. Kaip nurodytą pardavėjo įsilašnau 0.5 ml dozę. Kelios sekundės… Stiprus įvairiausių mėtų aliejų mišinys smogė per kvėpavimo takus. Bet ne taip, kad būtų nemalonu.

Pirmas įkvėpimas… Oho, kokia gaiva. Atrodo atsivėrė kvėpavimas maksimaliai. Norisi įkvėpti kuo daugiau deguonies. Kūnas atsibunda. Gaivumas jaučiasi apie valandą.

,,Ark Drops” padeda man rytais ar prieš sportą užkurti organizmą ir susikoncentruoti natūraliomis priemonėmis. Čia nėra rekomendacija tik mano patirtis. Dėl šių pipirmėtės ląšų pasikonsultuokite su specialistais ir įsitikinkinte, kad galite juos vartoti. O aš vėl neriu į interneto platybes ieškoti naujų metodų asmenybės tobulėjimui, kuriais pasidalinsiu ateityje!

ARK OF SWEDEN

Naujos kartos papildai!