Trumpa įvykių apžvalga

HomoDeus/ 26 balandžio, 2024/ Sveikata

Asmeniniuose finansuose nieko naujo. Nuo atlyginimo taupymui – investavimui skirta suma ir Savy platformos išmokos keliauja į Swedbank E. taupyklę (gaunama 1.75 % metinių palūkanų nuo taupomos sumos).

Su banku tvarkausi dokumentus dėl paskolos namų energetiniam naudingumui gerinti. Todėl E. taupyklėja kaupiami pinigai neskuba į Interactive Brokers VWCE ETF pirkimui. Atsiras papildomų išlaidų turto vertintojui, notarui, sutarties mokesčiui ir t.t. Investavimas šiek tiek pristabdytas, kad papildomi pinigai amortizuoti būsimas renovacijos išlaidas.

Artėja vasara ir kaip visada norisi atsikratyti nereikalingų kilogramų priaugtų per žiemą. Ryto ritualo metu bėgimo takelis dirba vis ilgiau ir didesniu greičiu. Kelios sudegintos papildomas kalorijos nepakenks.

Tačiau reikia nepamiršti sveikos mitybos! Kartais ryte nebūna energijos, kurios reikia darbams atlikti. Kavos ar energetinių gėrimų negeriu. O kokio „Snickers” su nesveikai daug pridėtinio cukraus nesinori.

Mano mėgstama H Drop internetinė parduotuvė pasiūlė puikią alternatyva be pridėtinio cukraus – kanapių proteino batonėlius. Užsisakiau dėžę paragauti. Jų skonis ir kokybė nenuvylė!

Homodeus tinklaraščio skaitytojams suteikiama papildoma 10% nuolaida paspaudus žemiau esantį mygtuką pirkti arba įvedus HD10 nuolaidos kodą.

Kiekvienas iš H Drop veganiškų kanapių sėklų proteino batonėlių atlieka ypatingą rolę mūsų greitai lekiančiomis dienomis.

Jei staigiai reikia energijos suvalgau mano megstamiausia batonėlį su riešutais ir guarana. Šiuose batonėliuose taip pat gausu skaidulinių medžiagų ir augalinės kilmės proteino, nėra pridėtinio cukraus, tad tai yra puikus pagalbininkas, siekiantiems sveikos ir subalansuotos mitybos. Skanaus!!!