Investavimas į startuolius. Nauja žvaigždė

HomoDeus/ 5 kovo, 2023/ Asmeniniai Finansai

Prieš kelis mėnesius prisijungęs prie Seedrs platformos, pastebėjau sąskaitoje įkritusius 28.48 eurus (Promotional funds). Ka gi, startuolių investiciniame portfelyje sužybės nauja žvaigždė.

Iš esamų finansuojamų projektų mane sudomino Solivus. Šios įmonės kuriamos saulės baterijos yra lanksčios ir lengvos, todėl galima jas montuoti ant silpnesnių pastatų konstrukcijų.

https://www.youtube.com/watch?v=qGB7TQBix_I

Iš viso Solivus startuolis surinko 6,030,199 svarų. Kol baigėsi kapitalo pritraukimo kampanija ir buvo sutvrakyti visi dokumentai praėjo trys mėnesiai. Bet pagaliau išvydau 8 akcijas savo Seedrs paskyroje.

Taigi dabartinė startuolių portfelio vertė yra 127.98 eurai.

Kas bendrai sudaro tik apie 1% viso investicinio portfelio. Svarbu nepamiršti, kad dauguma startuolių ilgai neišgyvena ir tai yra ypač rizikinga investicija. O kad išvengtume didelių kapitalo praradimų – diversifikacija, diversifikacija ir dar kartą diversifikacija!

„The beauty of diversification is it’s about as close as you can get to a free lunch in investing.”
Barry Ritholtz

P.S Prekyba finansiniais instrumentais yra rizikinga ir gali būti tinkama ne visiems investuotojams. Pateikiama informacija nėra pasiūlymas, rekomendacija ar patarimas pirkti/parduoti. Rinkų analizė remiasi praeities rezultatais kurie laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami investicinius sprendimus įsitikinkite, kad supratote rizikas susijusias su prekyba finansiniais instrumentais.