Kaip sukurti NFT

HomoDeus/ 24 balandžio, 2023/ Asmeniniai Finansai

Nusprendžiau atnaujinti tinklaraščio pagrindinį simbolį HomoDeus (ateities žmogų). Šiais dirbtinio intelekto laikais samdyti grafikos dizainerį atrodo nesamonė. Todėl pasinaudosime Midjourney, kuris kuria grafikos dizainus iš aprašymų.

Susikuręs paskyrą įnykau į darbus. Kaip aprašyti HomoDeus išvaizdą žodžiais? Po keletos valandų gavau savo norimą rezultatą.

Kai pirmą kartą išbandžiau ChatGPT man nunešė stogą, bet po Midjourney dar sunkiau patikėti, kad ateitis jau čia ir kokios galimybės atsiveria. Dirbtinis intelektas įsiveržė į žmonių gyvenimus staiga. Prireiks šiek tiek laiko adaptuotis prie tokios eksponentinės technologijų konvergencijos.

Ar aš galiu sukurti NFT?

Man jau porą metų kirbėjo mintis sukurti savo NFT. Deja, „Photoshop” žinios per menkos ir neturiu grafikos dizainerio talento. Atnaujinęs tinklaraščio išvaizda Midjourney pagalba, susimąsčiau, o kodėl man jo neįamžinti blokų grandinėje? Palikti pėdsaką, kad egzistavo tokia nuostabi HomoDeus bendruomenė.

Taigi, reikėjo pridėti daugiau vertės ir unikalumo. Rezultatas gavosi man asmeniškai puikus.

„Merch’o” ar išskirtinio turinio pasiūlyti neturiu būsimam NFT savininkui, todėl šis HomoDeus kyborgas bus su mano parašu (kas suteiks unikalumo ir vertės).

Pabaigęs šį meno kūrinį įkeliau į Opensea – didžiausią pasaulio NFT prekyvietę. Procesas nėra sudetingas, supildai formą, nustatai parametrus ir tavo kūryba užfiksuota Etherium blokų grandinėje.

Aukcionas

Jei kas iš skaitytojų susidomėjo NFT rinka ir nori išbandyti krypto pasaulio technologijas, paskelbiau HomoDeus Origins NFT aukcioną, kuris vyks mėnesį.

Pagalvojus, koks puikus prisiminimas bus turint (už simbolinę kainą) HomoDeus Origins NFT krypto piniginėje. Juk niekada negali žinoti, gal šio tinklaraščio populiarumas ateitį šaus į neregėtas aukštumas ir tas kelių eurų NFT bus vertas tūkstančių… o gal ir ne…