Pirmosios investicijos pelnas

HomoDeus/ 15 rugpjūčio, 2023/ Asmeniniai Finansai

Pirmąją investiciją atlikau 2018 metų pabaigoje per tarpusavio skolinimo platformą SAVY. Atsimenu buvo kėblumų, nes po registracijos neaktyvavo mano paskyros. Kylo abejonių ar išvis pradėti skolinti žmonėms.

Tačiau istorija tuo nesibaigė ir praėjus beveik penkeriems metams SAVY platformoje paskolų krepšelio vertė perkopė 1500 eur ribą. Taigi, pažvelkime kiek pelno sugeneravo mano skolininkai.

Uždirbtos palūkanos

SAVY puslapio ataskaitos duomenų paskaičiavau, kad savų pinigų investavau 881.05 eur. Nuo 2018 iki 2023 metų ši investicija uždirbo 624.62 eur palūkanų.

Aš jau nebepamenu kada nebeinvestavau savų pinigų platformoje ir tiesiog palikau augti iš savęs. Žemiau esančiame paveikslėlyje galite matyti, kaip uždirbtos palūkanos vis didėjo keliais eurais kiekvienais metais.

Dabar man kas mėnesį įkrenta į Paysera sąskaitą po 45.88 eur (14.99 eur pelnas ir 30.89 eur mano investuoti pinigai). Grįžtanti suma vis auga, nes greitu metu man šių pinigų neprireiks ir viskas reinvestuojama atgal į paskolas.

Žinoma, kaip be nemokių skolininkų. Nors per šiuos keletą metų dar nebuvo visiškai beviltiškų paskolų kurios 100% prarastos. Vyksta teismai, antstoliai dirba ir dažniausiai pradingęs skolininkas vėl grižta į doros kelią pervesdamas paskolos įmokas.

Per paskutiniuosius keletą metų įvyko net pora globalių krizių, tačiau SAVY pinigų darymo mašina nesulūžo ir toliau spausdina pelną palūkanų forma.

Tokių ekonominių išbandymų dar neturėjo nei viena tarpusavio skolinimo platforma ir buvo labai įdomu išvysti, kaip reaguos į šį „stress test” dar tik pakankamai šviežiai atsiradusi investavimo forma. Rezultatai mane tenkina investavus 881.05 eur uždirbta 624.62 eur.

Jei kas susidomėjote SAVY platforma, palieku nuorodą per kurią užsiregistravę paremsite mano tinklaraštį (jums tai nieko nekainuos!). Aš visada dalinuosi paslaugomis ar produktais, kuriuos asmeniškai išbandžiau, bei gavau iš jų realios naudos. Ačiū už palaikymą!

P.S Prekyba finansiniais instrumentais yra rizikinga ir gali būti tinkama ne visiems investuotojams. Pateikiama informacija nėra pasiūlymas, rekomendacija ar patarimas pirkti/parduoti. Rinkų analizė remiasi praeities rezultatais kurie laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami investicinius sprendimus įsitikinkite, kad supratote rizikas susijusias su prekyba finansiniais instrumentais.