Sėkmingas NFT pardavimas

HomoDeus/ 8 sausio, 2024/ Asmeniniai Finansai

Vasarą vyko „Onchain Summer” renginys, kuriame Base blokų grandinėje mintinau (nežinau lietuviško šio žodžio atitikmens) NFT. Surinkau jų 71 kurių kainą svyravo nuo nemokamų iki keliolikos dolerių. Bet vieno NFT kaina kylo kelis kartus. Tik pažiūrėkite koks gražuolis!!!

Galima keisti šio NFT išvaizdą bei judesių animacijas adworld kūrėjų internetiniame puslapyje (šios funkcijos pakėlė Citizen 598 vertę). Pirkau šį pilietį už 14 dolerių, o pardaviau už 64.29 dolerius.

Pasiekta pirmoji didžiulė 4,5x grąža. Vis daugiau įgaunu patirties NFT rinkoje ir pradedu suprasti vertę. Savo virtualioje paskyroje kolekcionuoti meninę ar kitokę vertę turinčius kūrinius visai įdomu.

Pardavinėju likusius Coinbase piniginėje esančius NFT. Sumos už kurias juos nuperka menkos, todėl nėra prasmės plėstis daugiau.

Tačiau ne viskas rožėmis klota… Mano pirktų THE REBELS by House of Kalinkin NFT kainos stipriai kritusios ir iš socialinių tinklų galima spręsti, kad projektas apmiręs.

Šį karta tiek apie NFT. Žingsnis po žingsnio non-fungible tokens aka nepakeičiamių žetonų tamsusis miškas, jau nebetoks baisus ir beprasmis…

P.S Prekyba finansiniais instrumentais yra rizikinga ir gali būti tinkama ne visiems investuotojams. Pateikiama informacija nėra pasiūlymas, rekomendacija ar patarimas pirkti/parduoti. Rinkų analizė remiasi praeities rezultatais kurie laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami investicinius sprendimus įsitikinkite, kad supratote rizikas susijusias su prekyba finansiniais instrumentais.