Kaip įdarbinti kriptovaliutas

HomoDeus/ 12 vasario, 2022/ Asmeniniai Finansai

Dėmesio!!! Dėl FTX kryptovaliutų keityklos bankroto, BlockFi stabdo veiklą, bei pinigų išėmimus iš platformos.

2020 metais papildžiau savo investicinį portfelį kriptovaliutomis. Planavau, kad ši skaitmeninė turto klasė užims tik 2%. Tačiau vis populiarėjant krypto ir plačiau integruojantis į finansų pasaulį, jos svoris portfelyje padidėjo iki reikšmingesnio kiekio.

Kartais pamąstydavau, kad laikydamas krypto Coinbase nepanaudoju kapitalo kuriamos energijos. Vertė tiesiog svyruoja, o praktinio panaudojimo nėra. Norėjau išspręsti šią problemą. Panaršęs internete radau, kaip galima įdarbinti krypto.

BlockFi

BlockFi įkurta 2017 metais. Įmonės būstinė yra New Jersey, Jersey mieste (JAV). Nuo įmonės įkurimo, BlockFi tapo tarptautine bendrove, kurioje dirba daugiau nei 800 žmonių. Jos pagrindinė misija yra padaryti paprastesnį priėjimą prie finansinių paslaugų bendruomenėms, kurios negali pasinaudoti tradicinių bankų paslaugomis.

BlockFi yra kriptovaliutų birža, kuri siūlo saugų būdą jas pirkti, parduoti ir prekiauti. Ši platforma leidžia vartotojams uždirbti net iki 9,5% palūkanų ir gauti paskolas įkeičiant krypto. Šiuo metu BlockFi palaiko tik 13 kriptovaliutų.

Coinbase laikomą Bitcoin’ą persiunčiau į BlockFi, kuris man moka 4,5% palūkanų už jo naudojimą paskoloms. Kriptovaliuta nėra įšaldoma, ją galima bet kada išsiimti iš platformos.

Per keturis mėnesius išmokėjo palūkanų už 6,15$. Mano BlockFi porfelį sudaro: Bitcoin, Pax Gold, Etherium ir USDC. Už USDC stablecoin’ą moka net 8,5% palūkanų.

BlockFi sąskaitos papildymo nedarau tiesiai iš banko, nes jie neturi europinės sąskaitos. Tarptautinis pavedimas kainuotų 13 eurų. Eurus išsikeičiu Coinbase į Litecoin (pigiausios tranzakcijos apie 4 centus). Dar reikės paieškoti patogesnio būdo šios platformos pildymui.

Vis augant krypto pasauliui atsiranda naujų būdų uždirbti. Tiesiog laikydamas kriptovaliutas be darbo švaistau pinigų kuriamą energiją. Tačiau reikia nepamiršti dėl ko mokamos tokios aukštos palūkanos, kai tradiciniuose bankuose už indėlį gauname vos 0,05%. Gali atsirasti visokiausių reguliacijų iš valstybių, o tai didina riziką kriptovaliutoms. Todėl už USDC mokama 8,5% palūkanų. JAV vyriausybė bet kada gali nuspresti, kad stablecoin’ai yra grėsmė doleriui ir uždrausti juos. Būkime sąmoningi! Investuokime tokias pinigų sumas kurias galime prarasti.

P.S Prekyba finansiniais instrumentais yra rizikinga ir gali būti tinkama ne visiems investuotojams. Pateikiama informacija nėra pasiūlymas, rekomendacija ar patarimas pirkti/parduoti. Rinkų analizė remiasi praeities rezultatais kurie laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami investicinius sprendimus įsitikinkite, kad supratote rizikas susijusias su prekyba finansiniais instrumentais.

Share this Post