Paspausk „Pauzę” gyvenimui

HomoDeus/ 11 balandžio, 2022/ Sveikata

Paskutiniai pora mėnesių buvo įtemti. Nekyla rankos rašyti straipsnius, kai vyksta skerdinės Ukrainoje. Viskas atrodo tiesiog beprasmiška. Dar negana to patekau į autoavariją. Automobilis sugadintas nepataisomai. Gerai, kad stipriai nenukentėjau.

Kaip matote investicinis portfelis gerokai susitraukė. Norėjau sumažinti brokerių skaičių, nes per juos vistiek neinvestavau. Todėl likvidavau ETFmatic pozicijas, bei pardaviau Swedbank Robur fondo vienetus. Tuos pinigus panaudojau naujo automobilio įsigyjimui.

Nuo pat savo investavimo pradžios, niekad negalvojau apie FIRE – financial independence, retire early. Mano pajamos per mažos, reiktų atsisakyti komforto metų metus norint pasiekti finansinę nepriklausomybę. Man investicinis portfelis yra saugumo pagalvė ir kapitalas su kuriuo galėčiau įgyvendinti savo įdėjas.

Emocinis išsekimas

Esu labai empatiškas žmogus, todėl karo vaizdai emociškai stipriai sekina mane. Pasitelkdamas meditaciją kovoju su šiuo blogiu. Naudodavau angliškas programėles telefone, kol naršydamas „apple store” užtikau „Pauzės” aplikaciją.

Ši programėlė mane nustebino savo kokybę. Daugybė įvairiausių meditacijų, galima pasirinkti foninius garsus, bei visiškai nemokamas turinys. Su „Pauze” atsijungiu rytais nuo tų žiaurių karo vaizdų, kuriuos kaip koks narkomanas vartoju valandų valandas. Toks proto perkrovimas ir susitelkimas į vidinį pasauli nors trumpam atitraukia nuo išorinio pasaulio negandų. Rekomenduoju ir jums nuspausti gyvenimui pauzės mygtuką. Slava Ukraini!!!