Papildomos pajamos į Swedbank Robur fondus

HomoDeus/ 19 liepos, 2022/ Asmeniniai Finansai

Per mėnesį papildomai gaunu iki 150 eurų iš savo hobio. Tuos pinigus skolindavau per EstateGuru ir Paskolų klubą. Norėjau sulyginti investuotą sumą su Savy tarpusavio skolinimo platformą. Po to, gal prijungti Bondorą.

Tačiau, norint išsiimti investicijas iš tarpusiavo skolinimo platformų, reikia jas pardavinėti antrinėje rinkoje, kas reikalauja daug laiko. Ir be to, „P2P” porcija investiciniame portfelyje iššipūte iki 35%.

Todėl, nusprendžiau papildomas pajamas investuoti į „Swedbank Robur Global Access Edge Global C’ fondą. Besivystančių rinkų neliesiu, nes norisi mažiau reikalų turėti su Kinija.

Kiek anksčiau, teko likviduoti Swedbank fondų pozicijas, viskas labai greitai suvaiksčiojo į sąskaitą. Toks mobilumas man reikalingas, nes niekada nežinai kas gali nutikti gyvenime.

Užstrigo kažkur girdėta mintis, kad reikia po truputį konvertuoti savo uždirbamasias pajamas į pasyvias. Šis produktas lengvai prieinamas visiems, kas tik nori susipažinti su investavimu. Pasinaudokime šiomis galimybėmis apie kurias tik galėjome pasvajoti mūsų valstybės atkūrimo pradžioje…

P.S Prekyba finansiniais instrumentais yra rizikinga ir gali būti tinkama ne visiems investuotojams. Pateikiama informacija nėra pasiūlymas, rekomendacija ar patarimas pirkti/parduoti. Rinkų analizė remiasi praeities rezultatais kurie laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami investicinius sprendimus įsitikinkite, kad supratote rizikas susijusias su prekyba finansiniais instrumentais.