Kaip investuoti į auksą 2.0

HomoDeus/ 28 balandžio, 2022/ Asmeniniai Finansai

Dėmesio!!! Dėl FTX kryptovaliutų keityklos bankroto, BlockFi stabdo veiklą, bei pinigų išėmimus iš platformos.

Per pusę sumažėjus investiciniam portfeliui aukso pozicija išaugo iki 7%. Šiai turto klasei įgavus reikšmingesnį svorį, noriu pasidalinti savo investavimo patirtimi. Kaip jau anksčiau esų rašęs, pirkau virtualų auksą Paysera tauriųjų metalų platformoje. Dabar ten turiu 7,4 g už 429 eurus.

Tačiau per šią platformą įsigyjant aukso nesukuriamas pinigų srautas. Tai būtų panašu, kai nusiperkate žemės sklypą ir jį laikote tik dėl numatomo vertės kilimo ateityje. Bet jei tame sklype pastatysite namuką nuomai, tai sukurs jums pinigų srautą. Tokią galimybę suteikia BlockFi, jei investuosite į krypto-auksą.

BlockFi ir PaxosGold

Apie BlockFi rašiau ankstesniame straipsnyje „Kaip įdarbinti kriptovaliutas”. Ten rasite mano trumpą apžvalgą apie šią kriptovaliutų keityklą.

PaxosGold – tai ERC – 20 žetonas sukurtas Etherium’o blokų grandnėje. Jis išsprendžia problemas susijusias su fizinio aukso pirkimu, transportavimu, laikymu bei prekiavimu.

Ši aukso forma naudoja blokų grandinės technologiją, kuri palengvina prieinamumą, laikymą ir valdymą. Taip pat šis aktyvas yra decantralizuotas, kas suteikia daugiau saugumo nuo vagysčių ar kibernetinių išpuolių. PaxosGold yra toks pat kaip fizinis auksas tik be transportavimo, laikymo ir vagystės keliamų problemų.

PaxosGold turtą prižiūri ir audituoja New York State Department of Financial Services (NYSDFS). PAXG žetonai yra pilnai padengti fiziniu auksu, kuris laikomas Londono saugyklose.

Aukso pinigų srautas

Investavimas į auksą, pasinaudojant blokų grandinės technologija išsprendžia dažnai investuotojų diskusijose girdima problemą, kad auksas dulka namų seifuose ir nekuria jokio pinigų srauto. Aš už savo taurųjį metalą papildomai gaunu 3.25% metinių palūkanų.

HomoDeus filosofija skatina būti moderniems žmonėmis, kurie pasinaudoja technologijomis kurti šviesesnę ateitį sau bei aplinkiniams. Todėl nesustokime augti ir atrasti vis naujų sprendimų asmeniniuose finansuose…

P.S Prekyba finansiniais instrumentais yra rizikinga ir gali būti tinkama ne visiems investuotojams. Pateikiama informacija nėra pasiūlymas, rekomendacija ar patarimas pirkti/parduoti. Rinkų analizė remiasi praeities rezultatais kurie laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami investicinius sprendimus įsitikinkite, kad supratote rizikas susijusias su prekyba finansiniais instrumentais.