Stiprus kūnas – sėkmės pagrindas

HomoDeus/ 6 liepos, 2021/ Sveikata

Atsisakęs žalingų įpročių ir aktyviai sportuodamas, supratau, kad stiprus kūnas yra sėkmės pagrindas. Jei jo nepuoselėsite, neturėsite pakankamai energijos savo tikslams pasiekti. Fizinis krūvis jums suteiks pasitikėjimą savimi, laimės jausmą bei pakeis emocinę būseną. Anglų kalboje sakoma: „Motion = Emotion (judėjimas lygus emocijoms)”. Jų kalboje šie žodžiai itin panašūs. Nuo aktyvaus jūdėjimo priklauso, kokios mintys kursis jūsų sąmonėje.

Kiekvieną rytą, kai prabundu mano pirmos mintys būna: „Šiandien, tu pavargęs nereikia tau sportuoti!”, „Vakar buvo sunki diena, ilsėkis!”, „Oras prastas, tikrai nebėgsi parke!” ir t.t

Nuo šių neigiamų minčių įtakos mane gelbėja ryto ritualas. Atlikus jį, visos šios mintys dingsta ir aš jau savo „Nike Running” keduose lekiu 3 kilometrą. Jei jums stinga motyvacijos sportuoti, rekomenduoju susikurti ryto ritualą.

Pastaruoju metu vis didinu fizinį krūvį. Per žiemą priaugo nereikalingų kilogramų, kuriuos reikia sudeginti. Prieš keletą metų, kai atsikračiau 10 kg viršsvorio, praradau ne vien riebalų, bet ir raumenų masės. Kad nepadaryčiau tos pačios klaidos vartoju „Ardofit” baltymų kokteilius.

Šio prekinio ženklo kūrėjus pažįstu asmeniškai. Jie man papasakojo, kaip jų įdėja tapo realybe. Šie baltymų kokteiliai išsiskiria tuo, kad gamyba vyksta Lietuvoje. Jų entuziazmas mane sužavėjo, todėl noriu prisidėti prie „Ardofit” prekinio ženklo žinomumo.

Po rytinės treniruotės naudoju šokolado skonio išrūgų koncentratą praturtintą visavertėmis amino rūgštimis (BCAA Branched-Chain Amino Acids), kurios padeda man greitai atsistatyti po treniruotės, įgauti ir palaikyti raumenų masę. Šokolado skonis pagardina mano baltymų kokteilį, kuris susidedu iš sojų ar migdolo pieno, leduku, braškių ar banano, riešutų sviesto ir medaus.

Su nuolaidos kodu „Homodeus” pristatymas nemokamas. Akcija galioja iki vasaros pabaigos.

Kartais išgirstu iš aplinkos žmonių „Aš negaliu sportuoti, juk aš nesportininkas”. Ar gėdijasi parke prasibėgti, nes turi šiek tiek viršsvorio. Jums nereikia būti profesionaliu sportininku! Bent 30 minučių užtenka palaikyti gerą fizinę formą. Man po bėgiojimo ir pratimų su svoriais akyse pasidaro šviesiau, visur matau galimybes ir jaučiu laimės jausmą. O šioje būsenoje lengviau artėti prie tikslų.

Pradėkite statyti sėkmės pamatus nuo sveikatos! Be stipraus ir ištvermingo kūno galite pritrukti energijos, šioje duobėtoje gyvenimo kelionėje.