Kaip įsitikinimai keičia mūsų gyvenimus

HomoDeus/ 25 lapkričio, 2020/ Mąstysena

Niekada nenuvertinkite pasąmonės galios. Panaudokime ją keisti dabartinę realybę į mums palankesnę terpę klestėti. Išsiaiškinkime kokie yra mūsų susiformavę įsitikinimai, tai bus pirmasis žingsnis padėsiantis siekti savajonių ir tikslų. Vis daugiau tyrimų parodo, kad mūsų veiksmus, sprendimus, elgesį ir emocijas lemia 95% smegenų veikla, kuri nėra sąmoninga. Šios išvados įrodo, kad mūsų protas yra galingas įrankis.

„Traukos dėsnis” teigia, kad kuriame savo realybę patys, todėl svarbu suprasti kas vyksta mūsų vidiniame pasaulyje. Kaip tik prieš keletą dienų pamačiau, kaip „Traukos dėsnis” paveikė bendradarbio gyvenimą.

Jis visada yra pilnas neigiamos energijos, tokio žmogaus dar nebuvau sutikęs. Jam viskas neįtikdavo! Visada piktindavosi įvairiausiomis gyvenimo smulkmenomis. Situacija dar labiau pablogėjo, kai prasidėjo COVID-19 pandemija. Šio žmogaus protas išplautas propagandos suformavo įsitikinimą, kad čia kažkokia konspiracija.

Įsibėgėjus pandemijai įmonė kurioje dirbu įvedė griežtas higienos taisykles. Veido kaukė privaloma, be jokių išimčių. Bet šios istorijos herojus tiek daug pykčio ir pesimizmo užvaldytas nesusitaikė su mintimi, kad reikės ją dėvėti.

Jį tiesiog atleido iš darbo, nors įmonėje dirbo daugybę metų. Pykčio perpildytas vidinis pasaulis pritraukė ir daugiau negandų (paliko žmona, vaikai nebenori bendrauti, prarastas darbas ir t.t…).

Todėl mums reikia suprasti, kokie įsitikinimai trukdo pastatyti pagrindą sėkmei. Mes visi galime pasirinkti kuo tikėti. Tai mūsų teisė, kaip žmonių. Taigi pasinaudokime šia jėga!

Kaip pasinaudoti įsitikinimų galia

Jei mes ištikrųjų galime kurti savo realybę, kodėl nepasiimti vien tik teigiamų patirčių iš visko?
Deja, dauguma žmonių čia ir užstringa…

Mes leidžiame savo ribojantiems įsitikinimams užkirsti kelią sėkmei. Jie visada pakiša koja siekti tikslų ar išmėginti naują veiklą. Tačiau mes turime ypatingą galią keisti juos.

Kad ir kokie įsitikinimai yra susiformavę, svarbiausia ką jie jums suteikia – stiprybę ar silpnumą. Šiame žaidime turite suprasti, kad jūs galite siekti savo tikslų, nors visi aplink esantys įrodymai teigs, kad tai neįmanoma.

Pamąstykite apie įsitikinimus. Raskite priežasčių kodėl jie gali būti tikri ar klaidingi. Man tai padėjo suprasti, kad investuoti įmanoma su vidutinėmis pajamomis. Taip pat atskleisti kūribingumą, kuris pavertė mano įdėjas šiuo puslapiu. Aš pradedu suvokti, kad dauguma mano įsitikinimų yra klaidingi.

Dažnai žmonės pakeičia savo elgesį, bet įsitikinimų ne. Kas atsitinka? Naujas elgesys ilgai netrunka.

Jūs galite numesti svorio, nes įsitikinimų sistema teigia, kad esate storulis. Pradėsite reguliariai sportuoti ir sveikai maitintis. Tai padės atsikratyti nereikalingų kilogramų. Tačiau jei įsitikinimas išliks toks pats, kad esate „storas” sugrįšite prie ankstesnių blogų įpročių (persivalgymas ir mažas fizinis aktyvumas) nepasiekę savo tikslo.

Dėl to taip svarbu kurti stiprinančius įsitikinimus apie save. Tai galite padaryti medituodami, praktikuodami jogą, kartodami motyvuojančius teiginius ar studijuodami dvasinį pasaulį.

Ar atsikėlę ryte, jūs paruošiate savo kūną ir protą dienos iššūkiams, ar tiesiog išsirangote iš lovos, išgeriate kavos ir lekiate pro duris?

Kai aš atlieku savo ryto ritualą, pajuntu, kaip atsiranda daugiau energijos ir keičiasi mano įsitikinimai.

Jei nepasitikite savimi, kaip gali jumis tikėti kiti?

Kokius įsitikinimus suformuosite, tokius dalykus trauksite į savo gyvenimą. Jūsų ateitį lemia kiekviena mintis… Kai tiki, kad kažkas yra tiesa, visada ieškosi būdų, kaip tą įsitikinimą pateisinti.

Jei norite pakeisti gyvenimą, turite suprasti, kaip pasinaudoti „Traukos dėsniu”. Štai keletas būdų, kaip priversti jį dirbti mūsų naudai.

Praktikuokite dėkingumą

Būdami dėkingi už tai ką jau turite stipriausiai veiksite „Traukos dėsnį”. Ir nesvarbu koks gyvenimas gali būti žiaurus ir negailestingas, vistiek jame yra gėrio už kurį galite padėkoti…

Jei koncentruositės ties gerais dalykais. juos ir trauksite į savo gyvenimus.

Ar esate bandę atlikti darbus, kai buvote nemotyvuoti ir pavargę? Tai beveik neįmanoma. Kasdien praktikuojant dėkingumą, pripildote savo vidinį pasaulį teigiama energija. Savo ruožtu ši energija padeda jums pritraukti daugiau to, ko norite!

Klauskite savęs stiprinančių klausimų

„Visata” atsakys į visus jūsų klausimus. Problema ta, kad žmonės kartais užduoda tokius klausimus, kurie paremti jų blogais įsitikinimais.

Jei klausite savęs: „Kodėl visada man taip nutinka?”. Tik formuosime „aukos” mąstyseną. Turtingų aukų nebūna! Vietoj tokių klausimų, užduokite tokius kurie kyla iš meilės ir smalsumo sau. Žodžiai stipriai veikia mūsų protą.

Tai darydami kursite naujus įsitikinimus, kurie atvers nesibaigiančių galimybių skrynią.

Vizualizuokite savo tikslus

Vizualizacija yra vienas iš pagrindinių pratimų, kuris paskatins siekti savo svajonių. Tai galite padaryti sukurdami „Gyvenimo vizija”. Kai tik pradedate suprasti ko iš tikrųjų trokštate, kursite planus, kaip to pasiekti.

Tyrimai nustatė, kad mūsų smegenyse sukurti vaizdiniai priimami, kaip realūs. Kai mes vizualizuojame veiksmą, smegenys generuoja impulsą, kuris liepia mūsų neuronams „atlikti“ judesį.

Jei pasiryžote siekti savo svajonių, įvaldykite vizualizcijos pratimą, kuris motyvuos ir pastumės žengti pirmąjį žingsnį link norimo gyvenimo būdo. Svarbiausia tikėti, kad jau turite tai, ko trokštate.

Leiskite vykti procesui

Jei norite pasiekti savo troškimų, pasitikėkite procesu. Dažnai apsikrauname nereikalingomis mintimis ir forsuojame įvykius. Būkite kantrūs! Gyvenimas – nuostabi kelionė…

Be atodairos skubėdami tikslo link, tik patirsite skaudžių patirčių. Jei abejojate, kodėl viskas vyksta ne pakankamai greitai, tai yra būdas pasakyti „Visatai”, kad netikite procesu. Kas tada įvyksta? „Traukos dėsnis” pradeda siūsti iššūkius kurie trukdo judėti pirmyn.

„Visata” visada jums padės, tik leiskite. Jei kada nors pastebėsite, kad abejojate procesu, priminkite sau, kad viskas yra gerai ir artėjate prie to, ko siekiate.

Nuostabi įsitikinimų jėga

„Traukos dėsnis” nuostabus būdas siekti savo svajonių gyvenimo.

Taip, tai ką perskaitėte šiame straipsnyje gali atrodyti keista ir naivu. Bet aš tikiu šiuo dėsniu, kuris pakeitė mano įsitikinimus.

Niekada nepamirškite, kad esate daug daugiau nei jūsų ribojantys įsitikinimai. Tai tik istorijos, sulaikančios jus nuo gyvenimo sėkmės. Nėra didesnės jėgos už tikėjimą. Tikėkite savimi ir savo įgimtu sugebėjimu ką nors padaryti gero šiame pasaulyje. Jei galite tuo patikėti, jau esate pusiaukelėje.

Pesimistas gyvenimą mato šiek tiek tiksliau, tačiau optimistiška mąstysena atveria daug daugiau galimybių kurių net neįsivaizdavote!